NAŠE CHLEBÍČKY

CHLEBÍČKY 

V rámci nabízených služeb zajišťování občerstvení pro školení, konference či semináře pořádané v budově ČSTVS  realizujeme vlastní výrobu chlebíčků, které vám nabízíme k objednání a nákupu přes náš internetový obchod níže.

Chlebíčky vyrábíme na u nás pečeném chlebu a jejich základ je tvořen domácím bramborovým salátem nebo námi vyrobenými pomazánkami. To našim výrobkům dodává jedinečnou chuť. Vždy používáme zcela čerstvé suroviny a ingredience, abychom mohli zaručit zdravotní nezávadnost, vynikající chuť a prvotřídní kvalitu. Naším cílem je nabízet takové výrobky, které budou skutečným občerstvením, chutnají skvěle a zasytí. Rozhodně nejsou pouhou jednohubkou, jak je běžné u podobných produktů na trhu. To je i důvodem proč má každý  druh z našeho sortimentu prakticky dvojnásobnou gramáž.

Jak objednávat

Obecně platí, že veškeré přijaté objednávky vyřizujeme do 24 hodin. Lze objednat i na konkrétní den. Chlebíčky budou připravené k vyzvednutí u nás v restautraci (zdarma) nebo je doručíme na vámi požadované místo  kurýrní službou (platba za doručení). Objednávat je možné v pracovní dny tj. od pondělí do pátku. Z toho vyplývá, že pokud budete potřebovat občerstvení o víkendu nebo v pondělí, je nutné zadat vaší objednávku nejpozději v pátek do 10,00 hodin. Veškeré objednávky, námi přijaté ve všední den do 10,00 hodin, připravíme nejpozději v následující den bez omezení objednávaného množství kusů.

Jako mimořádnou expresní službu nabízíme v pracovní dny od 8,00 do 14,00 hod. přípravu maximálně 20 kusů chlebíčků k vyzvednutí nebo expedici za 2 hodinu od přijaté objednávky. 

NAŠE NABÍDKA CHLEBÍČKŮ 

Chlebíček s vajíčkovou pomazánkou sypaný sýrem

Základ chlebíčku tvoří u nás pečený chléb a domácí vajíčková pomazánka. Na tento základ je umístěna polovina vejce a vše je posypáno strouhaným tvrdým sýrem. Oblohu a zdobení chlebíčku tvoří kyselá okurka, plátky rajského jablíčka, ředkvičky a kousky čerstvé petržele. Hmotnost 180g. 

39 Kč

Chlebíček s rybí pomazánkou

Základ chlebíčku tvoří u nás pečený chléb a domácí rybí pomazánka, posypaná červenou cibulkou. Chuť je podtržena plátkem citronu, červenou paprikou a čerstvou petrželí. Hmotnost 160g.

39 Kč

Chlebíček s anglickou slaninou a sýrem

Základ chlebíčku tvoří u nás pečený chléb a domácí bramborový salát. Oblohou jsou najemno krájená anglická slanina a plátky sýru Gouda nebo Eidam. Vše je ozdobeno okurkou, kapií a čerstvou petrželí. Hmotnost 160g.

39 Kč

Sýrový chlebíček

Základ chlebíčku tvoří u nás pečený chléb a domácí bramborový salát. Oblohou jsou plátky uzeného sýru Eidam, sýru Gouda a kousky zrajícího sýru typu Camembert. To celé ozdobeno okurkou, kapií a čerstvou petrželí. Hmotnost 160g.

39 Kč

Chlebíček s pikantním salámem a sýrem

Základ chlebíčku tvoří u nás pečený chléb a domácí bramborový salát. Oblohou jsou plátky uzeného sýru a pikantní salám (zpravidla paprikáš). Vše je  ozdobeno okurkou, kapií a čerstvou petrželí. Hmotnost 160g.

39 Kč

    OBČERSTVENÍ

    Potřebujete zajistit občerstvení na vaše školení či seminář? Zajišťujeme servis pro celou budovu Svazu vědeckotechnických společností a je jen na vás, jaké složení občerstvení v rámci vaší akce zvolíte. Složení občerstvení či coffee breaku s vámi rádi domluvíme individuálně podle vašich očekávání a potřeb.

    Vaši objednávku či poptávku občerstvení nám zašlete na náš e-mail: objednavky@lavka5.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle: +420 608 155 031